Ceník

Dále nabízíme na základě poptávky školení pro hráče airsoftu: Airsoft rescuer (od 18 let) a Airsoft rescuer asistent (od 15 let), více informací najdete zde:
Akreditované vzdělávací zařízení – Č.j. MSMT-32350/2016-1
U ostatních školení cena dohodou, záleží na požadovaném rozsahu školení, typu organizace a akce (např. branné dny pro děti jsou zdarma), počtu lektorů, přítomnosti maskéra a figurantů pro reálné znázornění modelových situací atd. (standardní dvouhodinové školení pro firmy stojí 5 000 Kč, maximální počet osob na školení je 15).

Sanitní vůz 2000 Kč/den Doprava sanitního vozu 15 Kč/km
Spotřební zdravotnický materiál dle aktuální ceny jednotlivých výrobků.
Na každém zdravotnickém dozoru musí být minimálně dva členové Záchranářů Česká Kamenice se zdravotnickým zaměřením pro každé plánované stanoviště záchranářů. Na jednotlivých stanovištích, která jsou od sebe vzdálena, musí být min. jeden záchranář nebo zdravotní sestra a jeden zdravotník, záleží na rizikovosti akce nebo stanoviště.
V případě zrušení objednávky méně než týden před termínem akce účtujeme storno poplatek 50 % (záchranáři jsou rezervovaní pro Vaši akci a často kvůli tomu musíme odmítnout jinou akci). Děkujeme za pochopení! Schválil 1.1.2019 – Bc. Zdeněk Břečka, DiS. – ředitel