Členové

Ředitel, člen rady

Člen rady

Bc. Břečka Jiří, DiS.


ZZS, diplomovaný zdravotnický záchranář, ATLS, ALS, lektor VC, krizový managment, odborná způsobilost pro práci ve výškách, vůdce malého plavidla, masér, potápěč, záchrana z válce, člen české resuscitační rady, člen odborné společnosti horské medicíny

Mgr. Břečková Eliška


KAR RES, všeobecná sestra, Mgr. ošetřovatelství, kvalifikace pro Management v oše., Mentor v oše. a specializace oš. péče o P/K s kardiovaskulárním onem., ARIP, maskér, záchrana z válce, odborná způsobilost pro práci ve výškách, člen české resuscitační rady, člen odborné společnosti horské medicíny

MUDr. Filip Čechlovský


lékař, ATLS, traumatolog

Mgr. Havlíčková Michaela


fyzioterapeut, zdravotnický instruktor ČČK, zdravotník zotavovacích akcí, maskér, záchrana z válce, kurz komunikace se sluchově postiženými

Člen


Breite Luboš


HZS

Břečka Jan


ZZA, ZNZZ, technik, záchrana z válce, kurz komunikace se sluchově postiženými, motorová pila, odborná způsobilost paragraf 6, svářečský průkaz, odborná způsobilost pro práci ve výškách

prap. Čeněk Tomáš


PČR, řidič RLP, DRN, lezec-záchranář, zdravotník zotavovacích akcí, svářečský průkaz, odborná způsobilost pro práci ve výškách, revizní technik Rock Empire, záchrana z válce, vůdce malého plavidla, kurz komunikace se sluchově postiženými

Hocková Jiřina, DiS.


JIP, ZZS, diplomovaný zdravotnický záchranář, Školitel AED, záchrana na laně

Hruban Jakub, DiS.


ZZS, zdravotnický záchranář, zdravotnický asistent

Mgr. Hrubanová Zuzana


odborná učitelka na zdravotní škole, všeobecná zdravotní sestra (SŠ, VŠ)

Chrastina Jiří


ZNZZ

Kekelová Monika


ZZA, ZNZZ, fotograf

Mgr. Knolová Lenka


kynolog, ZNZZ

Košut Jan


zdravotník zotavovacích akcí, záchrana z válce, kurz komunikace se sluchově postiženými

Kotenová Petra, DiS.


ZZS, zdravotnický záchranář

Bc. Kupková Alena, DiS.


ZZS, diplomovaný zdravotnický záchranář, člen SDH, záchrana na laně, kurz komunikace se sluchově postiženými

kpt. Bc. Kupková Zuzana, DiS.


HZS, JSDH, nositel DT, DRNR, ZZA, mistr plavčí, instruktor programu Hasík, odborná způsobilost pro práci ve výškách, revizní technik Rock Empire, sportovní masér, vůdce malého plavidla, záchrana z válce, kurz komunikace se sluchově postiženými, posttraumatická péče (CISM, PPP)

Masopust Jiří


HZS

pprap. Merhout Jiří


PČR

MUDr. Mezera Vojtěch


lékař, zdravotník zotavovacích akcí, kurz komunikace se sluchově postiženými

Mooz Jiří, DiS.


HZS, JSDH, Emergency, zdravotnický záchranář

Bc. Mooz Helena, DiS.


ZZS, Bc. ošetřovatelství, diplomovaná zdravotní sestra, ARIP,Školitel AED, kurz komunikace se sluchově postiženými, posttraumatická péče (Psychosociální intervenční služba)

Moravec Stanislav, DiS.


ZZS, diplomovaný zdravotnický záchranář, vůdce malého plavidla, posttraumatická péče (CISM)

Müllerová Michaela, DiS.


ZZS, zdravotnický záchranář

Nečas Jindřich


kynolog (atestace MV - plochy)

Nováková Marcela


ZZS

Bc. Pláničková Dita, DiS.


ZZS, diplomovaný zdravotnický záchranář - lektor VC ZZS, ALS , Školitel AED, kurz LMA – Airway management a difficultairway, kurz komunikace se sluchově postiženými

Ryšavý Michal


řidič RLP, DRN, mistr plavčí, zdravotník zotavovacích akcí, odborná způsobilost pro práci ve výškách, vůdce malého plavidla, záchrana z válce, kurz komunikace se sluchově postiženými, webmaster

Šabart Pavel


HZS

Toman Jan


maskér, zdravotník zotavovacích akcí, IT specialista

Bc. Tuswaldová Lucie


ARO, zdravotnický záchranář

Bc. Vlášková Zdeňka


porodní asistentka, Pedagog volného času


Čekatel

Michaela Vaníčková


ZZS, KARES IKEM

Zíková Jana


psovod